Rap paylaşım platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rap paylaşım platformu

Bu free site rap paylaşımı için oluşturulmuştur.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» mutlaka izleyin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 5:03 pm tarafından fearless42

» Bu da Forumunuza Hediyemdir.
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 6:35 pm tarafından Admin

» graffi videoları
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:52 pm tarafından fearless42

» kendi graffitileriniz
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 8:20 am tarafından T-Ghost

» Yorumlayınız lütfennn!!!
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 11:18 pm tarafından Admin

» En iyi Türk MC veya grup sizce kim?
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 10:50 pm tarafından Apox

» Graffiti haberleri
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 10:55 am tarafından fearless42

» Grafiti tarihi
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 7:28 pm tarafından fearless42

» Tuttu-Tutmadı
Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 11:45 pm tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forum

sitene ekle

Rahdan rap'i bıraktı

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rahdan rap'i bıraktı Empty
MesajKonu: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 5:12 pm

Rap’e Veda Zamanı...

Selamlar dostlar;
Uzun süredir yazmıyorum. Artık yazayım dedim.
Bu sıralar okul hayatımla boğuşuyorum, dersler oldukça yoğun. Bu da bi nebze sosyal hayatımı etkiliyor. ama bunlardan ziyada bahsetmek istediğim konu müzik.2001 yılında başladığım rap müzik serüveninde bir çok dost edindim. Benim üzerimde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Yazının Sonunda da herkesi yazacağım brilikte çalıştığım vs. Belli bi noktaya geldiğiniz zaman akvaryumun içindeyken dışarıyı farkedebiliyorsunuz. Bir seçim yapmanız gerekiyor. Okul mu Müzik mi? 21 yaşıma 10-15 gün sonra gireceğim. Bu süre içinde çok fazla tecrübe edindim. Benden yaşça çok büyük bir çok tanıdığımın neler yaptığını gördüm. Dolayısıyla müzik yapacaksanız yukarıdaki soruya kendiniz cevap vermeniz gerekiyor. ben tercihimi yaptım. müzik ile hayatımı kazanamayacağımı anladım. Bir hobi olarak yaptığımda da üç beş nankörün tepkisindense; hiç yapmamanın daha iyi olduğunu düşündüm. Zamanında undergroundda hiç bir isim yokken şimdi bir çok isim var, bu isimler benimle aynı zamanda başladılar hemen hemen yada daha önce. piyasanın zenginleşmesi mc'ler arasında rekabetin artmasına sebep oldu. bu rekabet sonucunda çok hak yendi. Kimsenin hakkını yememek ve kimsenin, özellikle sevdiklerimin, kul hakkı yememesini sağlamak için böyle bir karar aldım. Umarım benim bu kültüre bir çok katkım olmuştur.Umarım Elimden geldiğince insanların dinlemesi için arşiv olarak saklayabileceği şarkılar yapmışımdır. Albümlerimin hala dinlendiğini gördüğümde gerçekten mutlu oluyorum.
Allah hepinizden razı olsun.
Yarılanmış bir albümüm var, Kerim[Mic Rap] ile ortak albümümüz. İnşallah o albüm bittiğinde bende bir daha albüm yapmayacağım. Belki yılda bir iki feat yaparım ama daha fazlasını yapmayacağım. Müziğimi sadece beat bazında yapacağım.Beni dinleyen bir kişi bile kalsa yapacağım bu müziği demiştim ama hayatımda söylediğim sanırım tek yalan bu oldu. Özür dilerim.
Herkese hayatlarında başarılar diliyorum..

Bana bu uzun dönemde destek olan ve dostluğunu esirgemeyen, şuan görüştüğüm yada görüşmediğim;
Kerim[Mic Rap],Özgür B., Dj. Murad, Furkhan, Buğra milat, Ertu, Singaf, Frekans, Yunus Emre, Rapozof, Caprice Atack, Sansar Salvo, Civciv, Ako, Kurşun, MT, Nimbus, "K.a'dan Önder abi, selo abi, Emre BAransel, Ayben, hamsta, Despo, Firar, Gencay, Şüphe, Narkoz, Fersah, eSin, Mafsal, U.L.A.Ş",Fieber, Kıyamet,İtiraf, "Sefalet'ten Karaçalı, Mic Neşter, Radi, Mirza, İhtilal," Da poet, Raziel, Saian, Patron, Şehinşah, Efsun, Sahtiyan, Soundgang'den İlhan, Murat, Emre, Ve diğer S.g.'den dostlarım", Medusa, KO, "ex-plympos'tan; Pit10 Mikado, Mehmet Kerim aka ex KMK, Pusat, Kılıç," Güney, "Pendik'ten, Anekdot, Rapidworry, Walkshot", "Doğu, Grafikerler'den Exelans, Ecihan, Arda", "Djlerden Dj.Alper Yaşar, Dj.Ergün, Dj. Fucky C, Dj.Crowl, Dj.Bahcelievlerlee", Reklam yasak", Arslan, Cashflow, Emir, Serter, Fatih Abi, Haluk Abi, Engin Abi, Understation.net çalışanları'na teşekkür ediyorum.

Unuttuklarımdan özür diliyorum!
https://rapper.all-up.com
Apox
Usta
Usta
Apox

MesajKonu: Geri: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:17 pm

Hadiya güzel şarkıları vardı devam edebilseydi keske Embarassed
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:19 pm

rap nasıl bırakılıyor anlamıyorum ama ya bu bi yaşam tarzı nasıl bırakılabiliyor ki Question
Apox
Usta
Usta
Apox

MesajKonu: Geri: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:24 pm

Bilmiyorum ama öyle hemende bırakılmaz rapi o bıraksa rap onu bırakmaz Laughing
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:27 pm

Aynen Very Happy rap bu ya bırakılacak birşey değil ki rap ile doğar rap ile ölürsün
Apox
Usta
Usta
Apox

MesajKonu: Geri: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:28 pm

Yani Tupac gibi efsane olursun öyle ölürsende belki Smile
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Rahdan rap'i bıraktı   Rahdan rap'i bıraktı Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 11:32 pm

gerçi Türkiye'de rap anca amatör olarak işler bıraksa bile oda kendi çağında yapar yine bişeyler ne kadar çok kariyer yapabilirki bıraktım desin

Rahdan rap'i bıraktı
1 sayfadaki 1 sayfası